Pushimore verore

Shitet nga: Kolë 07 Pri 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pushimore verore me diminzion 4,30-3.10 me qmim te volitshem. Per me shum info kontakto +37744185142 dhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim