Qen

Shitet nga: Bekim Markaj 24 Jan 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Qen shum i mir per oborr asht ni roje i vertet asht shum i dashur per familjart dhe shtri per te tjeret arsyja pse pe heki nuk um duhet i shtir dhe skam koh te merrem me te esht 2 vjeqar dhe ne form shum te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim