Qesim Flia

Shitet nga: Kiki 26 Nën 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjakovë
Qesim flia sipas porosis
Fliat qiten sipas zakoneve shqiptare
Flliat qiten me maz taze dhe te pjekura nen saq me prush
Ç,mimi 25 eu per nje fli
Fliat jan te madhsis 50 cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim