Rc cars

Shitet nga: Rc cars 07 Pri 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Osht ardh prej gjermanis ne gjendje te rregullt osht me benzin dhe perngjan si kerr i vertet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim