Rottwailer ne shitje

Shitet nga: Nori 27 Tet 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjakovë
Rottwailer race gjermane , ka 1 vjeq e gjysem , dhe eshte i gjinise femer..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim