SHES SONNY 3 ME NI GJESTIK

Shitet nga: personal 15 Jan 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
SHITET SONI 3 ME NI GJESTIK ORIGJINAL DHE 3 LOJNA BLACKOPS1,FIFA 15DHE ADVANCEWEFARE ME TE GJITHA KABLLOT I ARDHUR NGA GJERMANIA VIQ 1 JAV I PERDORUN.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim