Shes Samsung Pocket 2 Dhe Samsung Young

Shitet nga: dani 03 Shk 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Gjakovë
Samsung Pocket 2 Dhe Samsung Young Jan Ne Gjendje Te Rregullt Vina Me Adaptera Dhe Qipa 2 Giga Nuk Kan Asnje Defekt Per Keta Ju Garantoj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim