Shesim invertar per markete raft

Shitet nga: din hadri 15 Dhj 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shesim invertar per markete rafte muri afersisht 100m dhe rafte mesi afersisht 80m raftet jan shumm pak perdorura.friz vitrin per mishne dhe friz bazen me ngrimje thell dhe ark te gjitha jan shum pak perdoura dhe me qmime volitshme te ineresumt te lajmrohen ne tel 049 189 064
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim