Shiten dy mullinje per bluarje

Shitet nga: Luan 05 Tet 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shitet mulliri per bluarje dhe perpunim te koncentratit me kapacitet 500 kg i perdorur ne gjendje shume te mire,
Dhe mulliri per bluarje te misrit dhe grurit per buke i ri i paperdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim