Shiten mobiljet(ulset)

Shitet nga: Rrezon 28 Nën 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjakovë
Shoten mobiljet(ulset) 2 3-teshe dhe 2 1-ish.
Mobiljet jen me firmen divani.Jan perdorur 1 vit.
Qmimi 250 por i diskutushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim