Shiten

Shitet nga: Fetah 27 Jan 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjakovë
Shes shporet elektrik dhe shporet me dru ne gjendje te rregullt shum pak te perdorur shiten urgjent te dyjat 250 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim