Solar Per Prodhimin e Rrymes Me Shumic

Shitet nga: Drejton 01 Tet 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shesim solar Me Shumic Dhe Pakic
Me Super Qmim Ju Mirpresum.!!
Per ME Shum informatta.
Kontaktoni ne Numer Te Tel !. 044725566
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim