Tavolina sipas Marrveshjes

Shitet nga: dani 05 Dhj 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Shiten tavolina dhe karrika komplet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim