dritare druri

Shitet nga: Shkelqim Kuqi 20 Mar 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjakovë
Shes dritare dhe der ballkoni te drurit.qmimi 30 euro nese ju nevoitet vetem nje 5 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim