dron / kamere

Shitet nga: Ekrem 29 Jan 00:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Gjakovë
Droni eshte sjellur nga Gjermania, nuk ka bere me shume se 2 ore pune. Punon ne rregull dhe nuk ka ndonje problem. Kameren: Hero4 4K
Perban te gjitha paisjet, i gatshem per gjitim.

Qmimi eshte i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim