invertar per dyqane

Shitet nga: Milot Zhubi 03 Shk 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Rafta te mirembajtur mir ne gjendje te rregullt me pult prej xhami dhe me pjese ekspozuese ne gjendje te rregullt.
Gjatesia e raftave 22m.
Pluti i xhamit 180cm.
pjesa ekpozuese 220cm.
Mbajteset per gjera te ndryshme ne raftin e fotos 1 dhe 6 perfshihen ne te.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim