kauq

Shitet nga: Anton 11 Gsh 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Kauq mall nga zvicra i perdorun nje kohe shume te shkurter. Perdoret si kauq dhe ne rast nevoje shtrihet per te fjetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim