plastik

Shitet nga: bena 10 Nën 01:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
shitet plastik me shumic dhe pakic si dhe me porosi nga turqija per informata ne tel 044122999ose 044334637

si dhe bejm servisimin e pompes se gazit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim