pomp per ngrohje qendrore by pass

Shitet nga: xxxx 22 Jan 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR   150 EUR

Komuna: Gjakovë
e shes ket by pass per ngroje qendrore i cili ka vleren e 230 euro ndersa un e ja me nje qmim fiks 150 euro
vetem pompa i kushton 165 euro e re Grundfos Gjermane
ky preferohet per ata qe e kan ne plan te bejn ngrohje qendrore dhe i kursen se paku 80 euro
qimin e ka 130 euro fiks ju mirpresim...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim