pompa

Shitet nga: bena 10 Nën 01:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
shes magallen e bakeritse bashku me tepsi te bakeritdhe nje vazo per lule te bukura qmimi 700e

bejm edhe servisimin e pompes se plinit
si dhe nje frigorifer
si dhe nje bicikell me motor dhe berzina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim