shitet KIOSKA

Shitet nga: baki kryeziu 12 Dhj 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Gjakovë
eshte ne gjendje shume te rregullt me istalim rryme dhe rafte brenda , 6 metra katror.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim