sita helikopter per tekstil

Shitet nga: visar 05 Tet 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
eshte e mire dhe me 4 koka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim