tensiommates Sanitas Digjital

Shitet nga: krasniqi 24 Mar 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 EUR

Komuna: Gjakovë
tension mates sanitas. digjital. ben matjen e tensionit e gjakut dhe pulsit te zemeres per vetem 14 sekonda . osht shum i mir i sapoardhur nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim