Është Shitur

Shitet nga: Pasha 09 Maj 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Nena Terez ( kurrizi )
Sipërfaqe: 107 m2
Komuna: Gjakovë
Shiten Banesat në Bllokun e Ri ne pjesen me atraktive. Banesat gjinden afer shkolles "Yll Morina" dhe " Mustafa Bakija" vetem 2 banesa ne kate

Siperfaqet : Banesat ne shitje:

Kati 4: 107m2 dhe 109m2(netto)
Përbëhen nga : 1- Holli
1- Dhomë e dites me kuzhinë
3- Dhoma fjetje
2- Banjo
Kati 5: 107m2 dhe 109m2(netto)
Përbëhen nga : 1- Holli
1- Dhomë e dites me kuzhinë
3- Dhoma fjetje
2- Banjo
Nderkulm 72m2( netto)

- Per informata ju mirpret Agjencioni PASHA -
- Cdo dit pune nga ora: 08-20
- Adresa: Nena Terez (KURRIZI)
- Nr : 044-253- 512
049-600-875 ( viber )
044-893- 073 ( viber )
E-mail: agjencionipasha@gmail.com
-Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shiqoni dhe ofertat tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim