Është Shitur

Shitet nga: PASHA 12 Mar 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Blloku i Ri
Sipërfaqe: 132.8 m2
Komuna: Gjakovë
Shitet Banesa me siperfaqe 132m2 në katin e 4 - ndërtim i ri me kualitete superiore te ndertimit e cila gjindet në Bllokun e Ri në nje pjesë atraktive për jetes
- Banesa përbëhet nga :
1- Holli ,
1- Qendrim ditor Kuzhinë ,
1- Shpajz,
3- Dhoma te gjumit
2- Banjo
2- Ballkon
-Banesat kanë dokumentacion të rregullt dhe bartja e pronës bëhet menjëherë

- Per informata ju mirpret Agjencioni PASHA
- Cdo dit pune nga ora: 08-20
- Adresa: Nena Terez (KURRIZI)
- Nr : 044-253- 512
049-600- 875 ( viber )
044-893- 073
-Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shifni dhe ofertat tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim