Është Shitur

Shitet nga: PASHA 03 Dhj 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Gjakovë
Shitet banesa me siperfaqe 100m2 kati i 1
- Përbëhet nga :
1- Koridor ,
1- Dhoma e ditës me kuzhinë si dhe
3- Dhoma gjumi
1- Banjo
banesa është ndertim i ri dhe posedon dokumentacion të rregullt dhe bartja e pronës bëhet menjëher.
Banesa gjendet tek " Tregu i Gjelbert "

-Per informata ju mirpret Agjencioni PASHA
Adresa: Nena Terez (KURRIZI)
Nr : 044-253- 512
049-600-875 ( viber )
044-893- 073 ( viber )
E-mail: agjencionipasha@gmail.com
-Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shifni dhe ofertat tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim