Është Shitur

Shitet nga: PASHA 22 Krr 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Gjakovë
Shitet Banesa me siperfaqe 62 m2 ndertim i ri
është në katin e 2-të dhe shum funksionale përbëhet nga:
1- Holli ,
1- Dhomë e ditës me kuzhinë
1- Dhomë e fjetjes ,
Banesa gjindet perball shkolles " Yll Morina"
tek " Tregu i Gjelbërt"

- Per informata ju mirpret Agjencioni PASHA
- Cdo dit pune nga ora: 08-20
- Adresa: "Nena Terez" (KURRIZI)
- Nr : 044-253- 512
049-600-875 ( viber )
044-893- 073 ( viber )
E-mail: agjencionipasha@gmail.com
-Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shifni dhe ofertat tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim