Është Shitur

Shitet nga: PASHA 30 Mar 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 143 m2
Komuna: Gjakovë
Shitet Banesa me siperfaqe 143 m2 e cila gjindet tek "Tregu i Gjelbert" ne katin e 4 .
Banesa përbëhet nga :
1- Dhomë e dites me kuzhinë,
3- dhoma të fjetjes ,
2- Banjo
1- Shpajz .

Për informata ju mirëpret Agjencioni PASHA
Adresa : " Nëna Terezë " ( KURRIZI )
Tel : 044-253- 512
049-600-875 ( viber )
044-893-073 ( viber )
E-mail: agjencionipasha@gmail.com
Ju mirëpresim në Agjencionin tonë për të parë dhe ofertat të tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim