Është Shitur

Shitet nga: PASHA 02 Krr 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Gjakovë
Shitet Banesa me siperfaqe 74m2 ne katin e 1
Banesa përbëhet nga:
1- Dhomë e dites me kuzhine dhe shpajz ,
2- Dhoma të fjetjës ,
1- Holli
1- Banjo
banesa ka dhe nje podrum
Gjindet afer shkolles "Yll Morina dhe Mustafa Bakija "

- Për informata ju mirëpret Agjencioni PASHA
- Cdo dit pune nga ora: 08-20
- Adresa : " Nëna Terezë" ( KURRIZI )
- Nr : 044-253- 512
049-600-875 ( viber )
044-893-073 ( viber )
E-mail: agjencionipasha@gmail.com
-Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shifni dhe ofertat tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim