Është Shitur

Shitet nga: PASHA 30 Mar 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Gjakovë
Shitet Banesa me siperfaqe 100m2 ne katin II .
Banesa përbëhet nga :
1- Holli ,
1- Dhoma e dites me kuzhinë,
2- Dhoma fjetje,
1- Banjo.
Banesa ka nxemje qendrore te veqant . Gjindet në Qarshin e vogel

- Për informata ju mirëpret Agjencioni PASHA
- Cdo dit pune nga ora: 08-20
- Adresa : " Nëna Terezë" ( KURRIZI)
- Tel : 044-253- 512
049-600-875
044-893-073 ( viber )
-Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shifni dhe ofertat tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim