Është Shitur

Shitet nga: PASHA 30 Mar 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Gjakovë
Shitet Banesa me siperfaqe 100 m2 e ne katin e III .
Banesa përbëhet nga :
1- Holli,
2- Dhoma fjetje,
1- Dhoma e dites me kuzhinë
2- Ballkon
. Banesa është ndertim i ri dhe ka nxemje te veqant . Ka dhe parking te siguruar

- Për informata ju mirëpret Agjencioni PASHA
- Cdo dit pune nga ora: 08-20
- Adresa : " Nëna Terezë" ( KURRIZI)
- Tel : 044- 253- 512
049-600-875 ( viber )
044-893-073 ( viber )
E-mail: agjencionipasha@gmail.com
-Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shifni dhe ofertat tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim