Është Shitur

Shitet nga: PASHA 12 Mar 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Gjakovë
Shitet Banesa me siperfaqe 60m2 ( netto) ne katin e 3-të ne qender te qytetit Banesa është e mobiluar dhe përbëhet nga :

1- Dhomë e dites
1- Kuzhinë te veqant
2- Dhoma fjetje
2- Koridore
1- Banjo
1- Ballkon

- Për informata ju mirëpret Agjencioni PASHA
- Cdo dit pune nga ora: 08-20
- Adresa : " Nëna Terezë " në hyrje të ( KURRIZIT)
- Tel : 044-253-512
049-600-875
044-893-073 ( viber )
E-mail: agjencionipasha@gmail.com
Jeni të mirëpritur në AGJENCIONIN tonë që të shiqoni dhe ofertat të tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim