Është Shitur

Shitet nga: PASHA 04 Qer 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Blloku i ri
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Gjakovë
Shitet Banesa me siperfaqe 70m2 e cila gjindet ne bllokun e ri Ndertim i Dukagjinit. Banesa posedon Lift dhe është ne katin e 1 dhe perbehet nga :

1- Holli
1- Banjo
1- Dhoma e dites me Kuzhinë
1- Dhome e fjetjes
1- Shpajz
1- Bodrum


Për informata ju mirëpret Agjencioni PASHA
Adresa : " Nëna Terezë" në hyrje te (KURRIZIT)
Tel :
044-253-512
049-600-875
044-893-073 ( viber )
Cdo dit pune nga ora: 08-20
E-mail: agjencionipasha@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim