Është shitur

Shitet nga: PASHA 12 Mar 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 121.6 m2
Komuna: Gjakovë
Shitet Banesa ne afersi te qendres se qytetit vend i qet per jetes . Banesa ka siperfaqe 121.6 m2 perdhese është ndertim i ri : Perbehet nga

1- Dhomë e dites së bashku me kuzhinë,
3- Dhoma te gjumit
2- Banjo
1- Shpajz


- Per informata ju mirpret Agjencioni PASHA
- Cdo dit pune nga ora: 08-20
- Adresa: Nena Terez (KURRIZI)
- Nr : 044-253- 512
049-600-875 ( viber )
044-893- 073
-Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shifni dhe ofertat tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim