Banesa ne Shitje

Shitet nga: PASHA 19 Dhj 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Gjakovë
Shitet Banesa në qender të qytetit ne katin e 1 me siperfaqe : 63m2
Banesa përbëhet nga :
1- Holli,
1- Dhoma e ditës me kuzhinë,
1- Dhomë e fjetjes
1- Banjo
1- Ballkon .

- Per informata ju mirpret Agjencioni PASHA
- Cdo dit pune nga ora: 08-20
- Adresa: Nena Terez (KURRIZI)
- Nr : 044-253- 512
049-600- 875 ( viber )
044-893- 073( viber )
E-mail: agjencionipasha@gmail.com
-Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shifni dhe ofertat tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim