Banesa ne Shitje

Shitet nga: PASHA 31 Jan 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 105 m2
Komuna: Gjakovë
Shitet Banesa me siperfaqe 105m2
Kati i 2-te
Banesa përbëhet nga :
1- Holli,
1- Dhomë e dites me kuzhine ,
2- Dhoma te fjetjes ,
1- Banjo.
Banesa është ndertim i ri . Banesa gjindet tek "Tregu i Gjelbert "

- Për informata ju mirëpret Agjencioni PASHA
- Cdo dit pune nga ora: 08-20
- Adresa : " Nëna Terezë" ( KURRIZI )
- Tel : 044-253- 512
049-600- 875
044-893- 073 ( viber )
E-mail: agjencionipasha@gmail.com
-Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shifni dhe ofertat tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim