Banesa ne Shitje

Shitet nga: PASHA 31 Jan 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Gjakovë
Shitet Banesa me siperfaqe 95m2 ne katin e 4. Banesa përbëhet nga :
1- Holli ,
1- Dhomë e dites me kuzhinë,
2- Dhoma te fjetjes ,
1- banjo.
Banesa është shum funksionale . Banesa gjindet tek "Tregu i Gjelbert "afer shkolles " Yll Morina "

- Për informata ju mirëpret Agjencioni PASHA
- Cdo dit pune nga ora: 08-20
- Adresa : " Nëna Terezë" ( KURRIZI )
- Tel : 044-253- 512
049-600-875 ( viber )
044-893- 073 ( viber )
E-mail: agjencionipasha@gmail.com
-Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shifni dhe ofertat tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim