Shitet Banesa prej 132m2 ne Gjakove

Shitet nga: Ardit 10 Mar 02:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 132 m2
Komuna: Gjakovë
Shitet Banesa ne gjakov ne qarshi te vogel perball kafiqave te qytetit

- Dhoma e dites me kuzhine dhe ballkon
- 2 Dhoma gjumi
- Koridor
- 2Banjo
- Shpajz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim