1 Banesa 61m2 dhe 1 Banes 64m2 ( 2 Banesa 135m2 ..

Shitet nga: Seegarten GmbH 28 Shk 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 97 m2
Komuna: Gjakovë
Shiten 4 banesat ne Katin e pare me madhesi 61- 64m2 me dhoma 2 1/2 ( ndersa babesat 2 x 135m2 me dhoma 4 1/2 jan shitur.)
Banesat gjinden ne Rr.Musa Zajmi perball Konviktit te qytetit te Gjakovës (të ashtequajturat BANESAT Zvicrrane).
Banesat posedojne Leje Ndertimi dhe gjithë dokumentacionin Kadastral si dhe pranimin teknik.
Posedojne hapsira te mjaftueshme per parking perball nderdeses pa pages.
Banesat jane te paisura me Lift dhe te ndertuara me Standarde ZVICRRANE.
Posedojne Pompat e ujit me funksion elektronik qe e mundesojne furnizimin 24 ore pa nderprerje per banuesit.
Poashtu Hidroizolimi per kulmet e rrafshta , terasa dhe ballkone eshte i importuar nga ZVICRA.
Termoizolimi i jashtem i objektit eshte me trashesi 10cm.
Me ngrohje qendrore te Qytetit edhe me kalldaja elektrike.

Per kontakt mund te na kontaktoni:
Seegarten Swiss +41 79 707 82 73
Kosovë +386 49 356 356
+377 44 385 301
Cmimi ekskluziv pasi qe keto jane tri banesat e fundit qe ne i posedojme per shitje: Me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim