3 Banesa ne qender

Shitet nga: Ardit 28 Shk 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: > 10
Adresa: Yjet e Erenikut
Komuna: Gjakovë
Shes 3 banesa ne qender te Gjakove te sapondertuara. Dy jan ne katin e 4t dhe njera eshte ne katin e 8t.Metrat katror shkojn keshtu
1. 76m ne katin e 4t
2. 128m ne katin e 4t
3. 95m ne katin e 8t.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim