AGJENCIONI PASHA

Shitet nga: Agjencioni Pasha 31 Jan 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Gjakovë
Nëse keni Shtëpi , Banesë, Lokal afarist apo Troje për të cilën jeni të interesuar për Shitje, Dhënie me qira apo per Blerje - Agjencioni i Patundshmërisë - "PASHA" ju mundëson duke ju lehtësuar realizimin e këtij qëllimi.

Për të Kontaktuar "AGJENCIONIN PASHA" në fjalë mund të drejtoheni edhe në zyrën e cila gjindet në Rrugën " Nëna Terezë" në hyrje të ( KURRIZIT) afer bankes NLB

-Njëherit kryejmë dhe këto shërbime Juridike-

* Përpilimin e kontratës për shitëblerje apo dhënie me qira

* Kontrata të punës
* Autorizime
* Ankesa
* Kundërshtime
si dhe veprime të tjera juridike për Gjykatë.

* Plane per Shtepi, Banesa, Objekte Afariste
* Projektime te Planeve
* Ndertime
* Vlersimin për ( Shtëpi, Banesa, Lokale afariste, Trojeve ).


* Për informata ju mirëpret "AGJENCIONI PASHA"
* Cdo ditë pune nga ora : 09-15 &17-20
* Adresa: "Nëna Terezë" në hyrje të (KURRIZIT) afer Bankes NLB
* Tel :
044-253- 512
044-893- 073 ( viber )
E-mail: agjencionipasha@gmail.com

Me rrespekt
-Jeni të mirëseardhur në "AGJENCIONIN PASHA"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim