AGJENSIONi OFERTA JU OFRON SHTEPIJA BANESA TR

Shitet nga: AGjENTI 19 Maj 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 87 m2
Komuna: Gjakovë
MERREMI ME PRONA SHTEPI. BANESA. TROJE GJDO BLERJE E KENI ME DOKUMENTA TE RREGULLTA PA PASUR NEVOJ TE HUMBNI KOH. EJANI DHE VENDOSNI PER TE GJITHA ATA QE KAN PER SHITHE SHTEPI BANESA OSE TRROJE KONTAKTONI NE OFERTA.ME PERVOJ PUNE 10 VJET JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim