Agjencioni Immo AB

Shitet nga: Agjencioni Immo-AB. 14 Mar 00:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Gjakovë
Agjencioni Immo-AB, i cili gjindet ne Qender afer Pro Credit Bank dhe Center Mall. Agjencioni me pervoj pune 6 vjeqare. Agjencioni Immo-AB mirret me shitjet e trojeve, banesave, shtepive, lokaleve, veturave si dhe me ndermjetsimin e te gjiha llojeve te puneve qe i perkasin ndertimit per objekte me qelesa ne dore. Mos hezitoni na kontktoni. Risi dhe qmime shume te volitshme. Ju mirpresim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim