BANESA ERE ME STANDARDE EUROPIANE

Shitet nga: @@@@@ 19 Maj 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 139 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Gjakovë
SHITET BANES ERE ME STANDARDE EUROPIANE QMIM I ARSYESHEM BANESA SHITET ME MOBILE OSE PA TO QMIMI SIPAS MARRVESHJES ...FOTOT JAN POSHT MUND TE SHIKONI VETEM PERSONA SERIOZ PRESIM NE TEL DHE QMIMI NUK DISKUTOHET NE TEL SHITET NGA AGJENSIONI OFERTA GJAKOV.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim