BANESA TE REJA AFER HOTEL JAKOVES NE SHITJE

Shitet nga: Shqipe 20 Pri 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Gjakovë
Shes banesat ne rrugen Aleksander Moisiu ,afer hotel Jakoves ne Gjakove.Banesat jane ndertim i ri te sapo ndertuara.Njera eshte ne katin e pare ndersa tjetra ne katin e dyte.Qe te dyja jane nga 85 m2. Posedojne sallon, dhe dy dhoma fjetjeje , banjo,shpajz si dhe ballkon.Te interesuarit te lajmrohen ne kete numer telefoni 044 334093 . Cmimi sipas marreveshjes ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim