Banesë 128m2 (3+1) në qendër të Gjakovës

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: 1T Group Sot 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

57 777 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 128 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Gjakovë
-Banesë 128m2 (kati 7-të me lift),ndërtim i ri.
-Plani:
Sallon dhe kuzhinë,3 dhoma gjumi,banjo,2 ballkona.

-Përkthimi i menjëherëshem.

-Ju mirëpresim. +383 44 801 101
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim