Banesë ne Gjakovë

Shitet nga: PASHA 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

47 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Shitet Banesa me siperfaqe 80m2 e mobiluar
perbehet nga : holli, dhoma e dites me kuzhinë, ( 2 dhoma te fjetjes) si dhe banjo banesa është shum fuksionale kati i 3 ka dhe ngrohje

- SHITET EDHE PA MOBILJE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim