Banes e gatshme per Banim

Shitet nga: immo-AB 28 Shk 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Gjakovë
Banesa perdhes 100m2, sallon, kuzhin, shpajz, dy dhoma gjumi, banjo, dhe ballkon. Shitet e mobiluar. qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim