Banes e gatshme per banim e mobiluar

Shitet nga: Immo-AB 11 Shk 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 10 m2
Komuna: Gjakovë
Banese 85m2 dhe 15m taras, kati i 7 banesa ka sallon me kuzhin, banjo me xhakuzi, shpajz, dy dhoma te fjetjes, koridot, si dhe terasen shume te mire, banesa ka lift me kartela dhe punon 24 ore. Banesa eshte e veshur e gatshme per banim, banesa ka dokumentacion te rregullt. per me shume info jemi ne kontakt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim