Banes me dokumentacion te rregullt

Shitet nga: Immo-AB 19 Mar 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 86 m2
Komuna: Gjakovë
Banesa ka 86m2 . Banesa ka dokumentacion te rregullt dhe perkthehet menjeh. Banesa posedon nje sallom me kuzhin e cila eshte e montume komplet kuzhina, dy dhoma gjumi, banjo, shpajz, koridor, dhe nje ballkon me pamje super lative nga parku i Bulevardit. Banesa gjindet ne katin e kater te banimit dhe ka nje qetesi apsulute. Mos hezitoni na kontaktono nuk do zhgenjeheni me Agjencionin tone.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim